Losowa fotka

  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie

Nasi goście

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
2017-02-25
Najlepsze wyniki w klasyfikacji open 26. Halowych Mistrzostw Polski Weteranów, które dzisiaj odbyły się w Toruniu:
Weteranki - 3000 m
17:13.67 Katarzyna Śleziona 70 UKS Maraton Bieruń
20:17.43 Alicja Lisowska 69 Grudziądz
Weterani - 3000 m
13:45.34 Grzegorz Grinholc 77 RKS Rumia
15:24.52 Waldemar Małecki 58 UKS Maraton Bieruń
15:33.72 Adam Śleziona 73 UKS Maraton Bieruń
15:41.47 Zbigniew Kwita 59 Przeźmierowo
15:59.55 Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda - halowy RP M60
16:11.65 Bogusław Seidel 49 Bochum
16:27.47 Włodzimierz Foryś 62 Jasło
16:54.10 Jarosław Wilma 67 Bydgoszcz
17:18.88 Ryszard Harasiński 56 Łódź
17:29.10 Marek Ciołkowski 63 Olsztyn
 
2017-02-21
Zgłoszeń do startu w 85. Międzynarodowym Mityngu w Podebradach, który odbędzie się w dniu 08.04.2017 należy dokonywać elektronicznie. Szczegóły znajdują się na stronie zawodów:
 
2017-02-20
Organizatorzy 15. Ogólnopolskiego Mityngu, który odbędzie się w dniu 22.04.2017 w Zaniemyślu, opublikowali regulamin imprezy. W ramach zawodów rozegrane będą Mistrzostwa Polski Weteranów na 20 km.
 
2017.02.19
Najlepsze wyniki Międzynarodowych Mistrzostw Oceanii, które odbyły się dzisiaj w Adelajdzie:
Kobiety 20 km
1:29:58 Regan Lamble AUS
1:30:55 Brigida Virbalyte-Dimsie LTU
1:31:23 Beli Smith AUS
1:32:23 Alana Barber NZL
1:33:39 Ainhan Pinedo Gonzalez ESP
Mężczyźni - 20 km
1:19:37 Dane Bird-Smith AUS
1:21:00 Lebogang Shange RSA
1:21:12 Quentin Rew NZL
1:21:16 Artur Brzozowski POL
1:21:22 Evan Dufne CAN
1:21:27 Wayne Snyman RSA
.....
1:22:15 Jakub Jelonek POL - 10 miejsce
.
Najszybsi chodziarze mityngu w Kobe, JPN:
Kobiety - 20 km
1:29:40 Kamiuko Okada JPN
1:32:50 Rena Gato JPN
1:33:16 Sae Matsumoto JPN
1:33:35 Kaori Kawazone JPN
Mężczyźni - 20 km
1:18:18 Eiki Takahashi JPN
1:18:23 Isamu Fujisawa JPN
1:19:03 Toshikazu Yamanishi JPN
1:19:13 Hirioki Arai JPN
1:19:25 Satoshi Mauro JPN
.
Wyniki najlepszych chodziarzy ligi francuskiej w Bordeaux:
Kobiety - 3000 m
12:38.31 Emilie Menuet 91 FRA
12:57.30 Clemence Beretta 97 FRA
12:59.45 Mirma Ortiz 87 GUA
Weteranki - 3000 m
14:27.91 Fabiene Reinero 80 FRA
Mężczyźni - 5000 m
19:14.41 Yohann Diniz 78 FRA
19:58.71 Jean Blanchetteau 96 FRA
20:11.84 Hedi Teraoui 89 TUN
Weterani - 5000 m
19:14.41 Yohann Diniz 78 FRA
21:41.77 Jean Franck Vanoosthuyse 79 FRA
22:01.30 Sebastien Delaunay 74 FRA
.
Najszybsi weterani mityngu halowego w Kaiserslautern, GER:
Weteranki - 3000 m
15:02.31 Brit Schroter 74 GER
15:11.03 Nicole Best 68 GER
15:42.23 Barbara Primas 65 GER
15:51.37 Nicole Horl 71 GER
Weterani - 3000 m
14;08.05 Denis Franke 62 GER
14:20.27 Steffen Meyer 66 GER
14:45.39 Uwe Schroter 59 GER
15:37.42 Klaus Dietsche 62 GER
15:59.43 Georg Hauer 57 GER
 
2017-02-18
Medaliści Halowych Mistrzostw Polski, które dzisiaj odbyły się w Toruniu:
Kobiety - 3000 m
13:17.82 Katarzyna Golba 89 AZS AWF Katowice
13:48.96 Agnieszka Ellward 89 WKS Flota Gdynia
13:54.63 Joanna Bemowska 94 AZS UMCS Lublin
Mężczyźni - 5000 m
19:35.68 Dawid Tomala 89 AZS AWF Katowice
19:44.78 Rafał Augustyn 84 LKS Stal Mielec
20:38.24 Rafał Fedaczyński 80 AZS UMCS Lublln - weteran
Foto: Janusz Nath
Medaliści Halowych Mistrzostw Włoch w Anconie:
Kobiety - 3000 m
12:08.83 Antonella Palmisano 91 ITA
12:45.74 Valentina Trapletti 85 ITA
12:55.77 Sibilla Di Vincenzo 83 ITA
Mężczyźni - 5000 m
18:59.06 Francisco Fortunato 94 ITA
19:18.59 Vito Minei 94 ITA
19:37.18 Leonardo Dei Tos 92 ITA
 
2017-02-13
Medaliści Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu:
Juniorki U18 - 3000 m
14:21.97 Agata Piekarz 01 MKS Hermes Gryfino
14:37.61 Julia Mądra 00 LKS Stal Mielec
14:47.91 Wiktoria Raś 00 LKS Stal Mielec
Juniorki U20 - 3000 m
14:04.35 Agata Kowalska 98 KKL Rodło Kwidzyn
14:13.52 Małgorzata Cetnarska 98 KKS Victoria Stalowa Wola
14:32.69 Zuzanna Drygalska 99 CMKL Człuchów
Juniorzy U18 - 5000 m
20:46.05 Łukasz Niedziałek 00 WLKS Iganie Nowe - halowy RP U18
23:43.44 Arkadiusz Schiedel 00 MLKS Nadwiślanin Chełmno
23:46.87 Tomasz Strzeszewski 01 AZS AWF Gorzów
Juniorzy U20 - 5000 m
21:55.82 Arkadiusz Drozdowicz 98 PLKS Gwda Piła
23:03.79 Robert Goławski 98 WLKS Iganie Nowe
23:46.87 Paweł Jeż 99 AZS AWF Gorzów
 
2017-02-12
Najciekawsze wyniki uzyskane podczas minionego weekendu:
Saint Lucia, AUS - Mityng międzynarodowy
Kobiety - 3000 m
13:11.12 Clara Smith 98 AUS
Kobiety - 5000 m
22:00.13 Kaite Hayward 00 AUS
22:24.52 Jessica Pickles 94 AUS
Weteranki - 3000 m
15:54.33 Brenda Gannon 74 AUS
Mężczyźni - 3000 m
10:54.70 Dane Bird-Smith 92 AUS - rekord Australii
11:10.22 Wayne Snyman 85 RSA
.
Pombal - Halowe Mistrzostwa Portugalii
Kobiety - 3000 m
12:48.33 Ana Cabecinha 84 POR
13:04.60 Edna Barros 96 POR
13:08.05 Vitoria Oliveira 92 POR
.....
14:54.82 Victoria Lamas 72 POR - weteranka
Mężczyźni - 5000 m
19:54.29 Joao Vieira 76 POR - weteran
20:23.00 Miguel Carvalho 94 POR
20:37.98 Sergio Vieira 76 POR - weteran
.
Rennes - Halowe Mistrzostwa Francji
Kobiety - U23 - 3000 m
13:37.43 Clemence Beretta 97 FRA
Kobiety - U20 - 3000 m
14:10.18 Eloise Terrec 98 FRA
14:18:95 Camille Aurriere 98 FRA
Mężczyźni - U23 - 5000 m
20:02.76 Jean Blanchateau 96 FRA
20:09.50 Gabriel Bordier 97 FRA
20:15.24 Fabien Bernabe 95 FRTA
Mężczyźni - U20 - 5000 m
20:22.46 David Kuster 99 FRA
22:23.06 Justin Bournier 99 FRA
.
Val de Reuil - Halowe Mistrzostwa Francji Weteranów
Weteranki - 3000 m - klasyfikacja open
14:54.44 Anne Gaelle Retout 80 FRA
15:09.86 Christine Jouan 75 FRA
15:11.47 Sonia Demon 72 FRA
15:33.95 Valerie Boban 68 FRA
15:38.39 Christelle Barre 72 FRA
15:44.19 Sylvie Sevellec 64 FRA
Weterani - 5000 m - klasyfikacja open
22:13.84 Sebastien Delaunay 74 FRA
22:14.66 Jean Franck Vanoosthuyse 79 FRA
23:17.52 Fabrice Delaunay 69 FRA
23:35.26 Nicolas Pichon 70 FRA
24:18.23 Meftah Swaieh 72 FRA
24:21.05 Philippe Bonneau 65 FRA
 
2017-02-10
Organizatorzy międzynarodowego mityngu w Dudincach opublikowali regulamin zawodów:

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Linki

iaaf

european athletics

wma

ema

pzla

pzwla

daegu

arhus

malaga

toronto

Sponsor

Mapalu