Losowa fotka

  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie

Nasi goście

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
2020-09-19
Najlepsze wyniki uzyskane w 46. Festiwalu Chodu portowego w Alytus:
Kobiety - 20 km
1:30:54 Brigita Vyrbalyte-Dimsiene 85 LTU
1:33:41 Viktoria Madarasz 85 HUN
1:37:50 Ainhoa Pinedo 83 ESP
Weteranki - 3 km
15:33 Sigute Broennecke 65 GER
16:45 Grazina Gostautaite 73 LTU
Mężczyźni - 20 km
1:20:58 Perseus Karlstrom 90 SWE
1:21:10 Ivan Losev 66 UKR
1:21:12 Nazar Kovalenko 87 UKR
1:21:21 Callum Wilkinson 97 GBR
.....
1:30:50 Jakub Jelonek 85 POL - 14 miejsce
Weterani -5 km
28:10 Antanas Grigaliunas 61 LTU
28:16 Mirosław Łunieski 57 POL
29:05 Modrins Lepins 66 LAT
.
Medaliści mistrzostw Polski U18, które odbyły się w Radomiu:
Juniorki - 5000 m
24:41.82 Magdalena Żelazna 04 AZS AWF Gorzów
24:47.57 Magdalena Czwojdrak 03 UKS Orkan Środa Wlkp.
25:17.47 Amelia Błażejewska 03 UKS 12 Kalisz
Juniorzy - 10000 m
47:24.38 Kamil Piecuch 03 LKS Stal Mielec
49:32.00 Cristian Ielo 04 LKS Stal Mielec
50:23.73 Oskar Frej 03 CWKS Resovia Rzeszów
 
2020-09-13
Najszybsi sprinterzy na dystansie 3 km mityngu w Hlohovcu:
Kobiety - 3 km
13:17 Maria Czakova 88 SVK
Weteranki - 3 km
16:15 Alexandra Urminska 79 SVK
Mężczyźni - 3 km
11:31 Miroslav Uradnik 96 SVK
11:40 Michal Morvay 96 SVK
Weterani - 3 km
12:37 Milan Rizek 78 SVK
15:16 Peter Zamecnik 74 SVK
16:13 Ondrej Malik 61 SVK
 
2020-09-12
Medalistami mistrzostw Polski U20, które odbyły sie dzisiaj w Radomiu zostali:
Kobiety - 10000 m
53:53.95 Patrycja Oller 01 MLKS Nadwiślanin Chełmno
54:08.15 Kinga Waleriańczyk 02 KMKL Sztorm Kołobrzeg
55:02.42 Anna Zdziebło LKS Stal Mielec
Mężczyźni - 10000 m
47:55.57 Miłosz Oczkoś 01 MLKS Nadwiślanin Chełmno
50:47.80 Tomasz Strzeszewski 01 AZS AWF Gorzów
51:41.96 Mikołaj Nowostawski 02 UKS 12 Kalisz
Foto: Krzysztof Kisiel
.
Najlepsze wyniki międzynarodowego mityngu w Druskiennikach:
Kobiety -10 km
45:37 Brigita Virbalyte 85 LTU
48:18 Monika Vaiciukeviciute 96 LTU
49:17 Austeria Kavaliauskaite 00 LTU
Mężczyźni - 10 km
40:44 Marius Ziukas 85 LTU
41:13 Artur Mastianica 92 LTU
42:41 Tadas Suskevicius 85 LTU
Weterani - 5 km
21:44 Normundas Ivzans 71 LAT
.
Znakomite wyniku uzyskali chodziarze w sprincie na dystansie 3000 m podczas mityngu w Somorin:
Kobiety - 3000 m
12:35.99 Maria Czakova 88 SVK
13:01.58 Tereza Durdiakova 91 CZE
13:55.35 Klaudia Zarska 99 SVK
Mężczyźni - 3000 m
11:07.21 Miroslav Uradnik 96 SVK
11:22.47 Matej Toth 83 SVK
11:37.72 Michal Morvay 96 SVK
11:45.26 Vitr Hlavac 97 CZE
11:50.90 Daniel Kovac 01 SVK
12:00.54 Milan Rizek 78 SVK
 
2020-09-05
Najlepsze wyniki dzisiejszego 34. memoriału Antano Mikeno w Birstonas uzyskali:
Kobiety - 10000 m
44:18.53 Brigita Virbalyte-Dimsiene 85 LTU
47:31.25 Monika Vaciukeviciute 96 LTU
Mężczyźni - 10000 m
40:37.64 Artur Mastianica 92 LTU
41:25.19 Marius Ziukas 85 LTU
42:47.85 Tadas Suskevicius 85 LTU
45:38.57 Normundas Ivzans 71 LAT
Weterani - 5000 m
28:57.24 Normundas Ivzans 71 LAT
...
Tegoroczne mistrzostwa Polski na dystansie 50 km odbędą się w dniu 24.10.2020 w ramach 39. międzynarodowego mityngu w Dudincach.

 
2020-09-04
Organizatorzy 18. międzynarodowego mityngu w Zaniemyślu, który odbędzie się w dniu 26.09.2020 opublikowali regulamin zawodów. Podczas mityngu odbędą się mistrzostwa Polski na 20 km, mistrzostwa Polski U23 na 20 km, mistrzostwa Polski U20 na 20 km i mistrzostwa Polski Weteranów na 10 km.

 
2020-09-03

 
2020-09-02
Zwycięzcami międzynarodowych mistrzostw Austrii, które odbyły się w Wiedniu zostali:
Kobiety - 20 km
1:42:46 Tereza Dudiakova 91 CZE
Mężczyźni - 20 km
1:42:11 Jaromir Moravek 03 CZE
 
2020-08-30
Najlepsze wyniki mistrzostw Czech w klasyfikacji open, które odbyły się w Pacov uzyskali:
Weteranki - 5000 m
28:40.35 Lenka Borovickova 73 CZE
29:09.98 Lenka Slabakova 66 CZE
Weterani - 5000 m
26:11.04 Josef Smola 64 CZE
28:10.04 Miroslav Fliegl 54 CZE
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Linki:

world atletics

european athletics

wma

ema

pzla

pzlamasters

funchal

braga

Partnerzy

Udo

Smola

Mapalu