Losowa fotka

  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie

Nasi goście

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
2017-10-15
Najlepsze wyniki uzyskane podczas mityngu w Gleina:
Kobiety - 50 km
4:41:58 Agnieszka Ellward POL - rekord Polski
Weteranki - 10 km
54:31 Nicole Best GER
54:39 Brit Schroter GER
Mężczyźni - 50 km
4:00:44 Nathaniel Seiler GER
4:05:49 Jonathan Hilbert GER
4:17:12 David Tokodi HUN
Weterani - 10 km
47:58 Steffen Borsch GER
51:56 Uwe Schroter GER
54:30 Steffen Meyer GER
Weterani - 50 km
5:04:48 Denis Franke GER


Najszybsi chodziarze mityngu w Ivano-Frankovsku:
Kobiety - 50 km
4:32:14 Kristina Yudkina 84 UKR
4:34:49 Ksenia Radko 94 UKR
4:37:55 Vasilina Vitovchuk 90 UKR
Kobiety - 20 km
1:37:59 Viktoria Roshyupkina 95 UKR
Mężczyźni - 50 km
4:01:14 Andrij Greckovskij 93 UKR
4:01:58 Igor Saharuk 88 UKR
4:03:55 Walerij Litanyuk 94 UKR
Mężczyźni - 20 km
1:28:44 Wiktor Shumik 98 UKR
Weterani - 3 km
14:26 Petro Garnik 64 UKR
16:58 Viacheslav Semenov 58 UKR

 
2017-09-27
Najlepsze wyniki ostatnoego, czwartego mityngu w Taihu:
Kobiety - 10 km
43:31 Shije Qieyang CHN
43:44 Jinging Nie CHN
44:07 Antonella Palamisano ITA
Mężczyźni - 10 km
41:03 Wenkui Gao CHN
41:03 Dane Bird-Smith AUS
41:07 Lebogang Shange RSA
41:12 Andres Chocho ECU
41:12 Christopher Linke GEER
.....
42:42 Damian Błocki POL - 20 miejsce
43:19 Rafał Sikora POL - 25 miejsce
44:17 Rafał Augustyn POL 33 miejsce
46:37 Artur Brzozowski POL - 43 miejsce
46:47 Jakub Jelonek POL - 48 miejsce
W klasyfikacji końcowej zawodów obejmujących cztery starty o łącznej długości 50,5 km najlepszymi byli:
Kobiety
3:44:45 Antonella Palmisano ITA
3:45:27 Jinging Nie CHN
3:46:00 Erica Rocha de Sena BRA
Mężczyźni
3:27:30 Dane Bird-Smith AUS
3:28:15 Lebogang Shange RSA
3:29:36 Calo Bonfim BRA
.....
3:40:23 Rafał Sikora POL - 18 miejsce
3:41:37 Damian Błocki POL - 23 miejsce
3:44:11 Rafał Augustyn POL - 28 miejsce
3:47:02 Artur Brzozowski POL - 30 miejsce
3:48:48 Jakub Jelonek POL - 32 miejsce
 
2017-09-26
Trzeci etap mityngu w Taihu miał nietypową długość 10,5 km. Lokaty reprezentantów Polski:
Mężczyźni - 10,5 km
45:40 Rafał Sikora POL - 16 miejsce
46:32 Rafał Augustyn POL - 20 miejsce
47:20 Jakub Jelonek POL - 29 miejsce
47:56 Damian Błocki POL 33 miejsce
48:08 Artur Brzozowski POL - 35 miejsce
 
2017-09-25
Najszybsi chodziarze drugiego mityngu w Taihu, CHN:
Kobiety - 10 km
42:46 Shijie Qieyang CHN
43:03 Erica Rocha de Sena BRA
43:05 Jinging Nie CHN
43:16 Sandra Lorena Arenas COL
Mężczyźni - 10 km
39:48 Lebogang Shange RSA
39:55 Dane Bird-Smith AUS
40:08 Calo Bonfirn BRA
40:08 Christopher Linke GER
.....
42:06 Damian Błocki POL - 20 miejsce
43:14 Rafał Sikora POL - 36 miejsce
43:28 Artur Brzozowski POL - 39 miejsce
43:30 Rafał Augustyn POL - 40 miejsce
43:55 Jakub Jelonek POL - 43 miejsce
 
2017-09-24
Medalistki Mistrzostw Polski Młodziczek U16 w Białej Podlaskiej:
Młodziczki U16 - 3000 m
15:37.03 Marcelina Osińska 02 MLS Nadwiślanin Gryfino
15:38.67 Julia Musiałowska 02 ALKS AJP Gorzów Wlkp.
16:33.47 Gabriela Musiałowska 02 LKS Vectra Włocławek
.
Najlepsze wyniki uzyskane podczas pierwszego etapu zawodów w Taihu, CHN:
Kobiety - 20 km
1:30:13 Nie Jingjing CHN
1:30:32 Antonella Palmisano ITA
1:31:26 Ertica Rocha de Sena BRA
Mężczyźni - 20 km
1:24:19 Perseus Karlstrom SWE
1:24:21 Lebogang Shange RSA
1:24:21 Calo Bonfirm BRA
1:24:23 Dane Bird-Smith AUS
1:24:24 Jin Xiangqian CHN
.....
1:28:10 Rafał Sikora POL - 23 miejsce
1:28:49 Artur Brzozowski POL - 25 miejsce
1:28:53 Damian Błocki POL - 26 miejsce
1:29:52 Rafał Augustyn POL 29 miejsce
1:30:46 Jakub Jelonek POL - 33 miejsce
 
2017-09-23
Medaliści Mistrzostw Polski Młodzików w Białej Podlaskiej:
Młodzicy U16 - 5000 m
26:28.76 Karol Schiedel 02 MLKS Nadwiślanin Chełmno
26:40.09 Dawid Aleksandrowicz 02 UKS Przełaj Żerków
26:46.56 Olaf Rynkiewicz 02 KL Lechia Gdańsk
.
Wyniki Pucharu Bałtyku, który odbył się dzisiaj na Stadionie Leśnym w Sopocie:
Kobiety - 5000 m
29:52.86 Janina Łuniewska 59 UKS Jedynka Reda
37:34.67 Elżbieta Sambor 65 Elbląg
Mężczyźni - 5000 m
26:57.67 Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda
27:54.38 Zbigniew Kwita 59 Przeźmierowo
 
2017-09-15
Opublikowana została aktualna klasyfikacja europejskiego rankingu chodziarzy prowadzona przez niemieckiego statystyka Udo Schaeffera. W pierwszej „50” znajduje się 6 reprezentantów Polski:
3. Damian Błocki – 682 pkt
11. Mirosław Łuniewski – 597 pkt
38. Joanna Bemowska – 490 pkt
43. Łukasz Niedziałek – 475 pkt
44. Rafał Fedaczyński – 473 pkt
47. Artur Brzozowski – 462 pkt
 
2017-09-10
Najlepsze wyniki uzyskane w Veenendaal w sprincie na 3000 m:
Kobiety - 3000 m
13:50.89 Kate Veale IRL
14:46.93 Anne Van Andel NED
Mężczyźni - 3000 m
12:17.81 Rick Liesting M40 NED
13:25.90 Rob Tersteeg M40 NED
13:49.55 Remco de Bruin M50 NED
.....
15:39.40 Bogusław Seidel M65 POL - 6 miejsce - rekord Polski M65
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Linki

iaaf

european athletics

wma

ema

pzla

pzlamasters

madryt

alicante

malaga

torun

wenecja

toronto

Sponsor

Mapalu