Losowa fotka

  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
2020-06-28 PDF
W Żerkowie odbył się mityng okręgowy podczas którego najlepsze wyniki uzyskali:
Kobiety - 3000 m
16:36.49 Paulina Tomaszewska 06 UKS 12 Kalisz
Kobiety - 5000 m
26:18.28 Magdalena Żelazna 04 AZS AWF Gorzów
26:38.81 Julia Biesz 04 UKS Orkan Środa Wlkp.
27:06.54 Izabela Krzyżanowska 04 STS Pomerania Szczecinek
27:21.32 Magdalena Czwojdrak 03 UKS Orkan Środa Wlkp.
Mężczyźni - 5000 m
24:48.46 Mikołaj Nowostawski 02 UKS 12 Kalisz
26:28.90 Jan Rosiewicz 04 UKS 12 Kalisz
.
Najlepsze wyniki uzyskane w Złocieńcu na mistrzostwach województwa MKS i UKS:
Kobiety - 3000 m
15:32.95 Julia Wiczkowska 04 MKS Hermes Gryfino
16:15.24 Martyna Luchcińska 05 MKS Hermes Gryfino
Mężczyźni - 3000 m
16:39.57 Natan Matuszczak 03 KMKL Sztorm Kołobrzeg
.
Najszybszymi chodziarzami 4. Międzynarodowego mityngu w Bańskiej Bystrzycy byli:
Kobiety - 10 km
46:52 Viktoria Madarasz 85 HUN
47:02 Maria Czakova 88 SVK
47:58 Tereza Burdiakova 91 CZE
Juniorki - 10 km
49:32 Eliska Martikova CZE
49:51 Alzbieta Ragasova 02 SVK
Weteranki - 3 km
16:44 Alexandra Pastierikova 79 SVK
17:31 Lenka Slabakova 66 CZE
Mężczyźni - 10 km
41:11 Leo Kopp 98 GER
41:16 Miroslaw Uradnik 96 SVK
42:22 Vit Hlavac 97 CZE
43:27 Miklos Srp 93 HUN
Juniorzy - 10 km
43:47 Daniel Kovac 01 SVK
44:50 Norbert Toth 01 HUN
44:51 Jaroslav Maravek 03 CZE
Weterani - 3 km
15:11 Peter Zamecnik 74 SVK
15:27 Andras Kovacs 66 HUN
16:41 Ondrej Malik 61 SVK
 

Linki:

world atletics

european athletics

wma

ema

pzla

pzlamasters

Partnerzy

Udo

Smola

Mapalu