Losowa fotka

  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie

Nasi goście

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
2019-07-14
Medalistami Młodzieżowych Mistrzostw Europy odbywających się w Gavle zostali:
Kobiety - U23 - 20 km
1:34:47 Ayse Tekdal 99 TUR
1:35:54 Olga Niedziałek 97 POL
1:35:58 Yana Semerdova 98 ANA
Mężczyźni - U23 - 20 km
1:21:29 Vasiliy Mizinov 97 ANA
1:21:32 Salih Korkmaz 97 TUR
1:22:13 Callum Wilkinson 97 GBR
 
2019-07-13
Najszybsi chodziarze 19 Otwartych Mistrzostw Gminy Puck:
Kobiety - 3000 m
17:06.8 Iwona Grinholc 75 RKS Rumia
Mężczyźni - 3000 m
14:10.9 Grzegorz Grinholc 77 RKS Rumia
15:50.6 Zbigniew Kwita 59 Przeźmierowo
15:51.9 Mariusz Kieling 61 Barwice
 
2019-07-12
Medale w Uniwersjadzie w Neapolu zdobyli:
Kobiety - 20 km
1:33:30 Kaite Hayward AUS
1:33:57 Jemima Montag AUS
1:35:44 Anezka Drahotova CZE
.....
1:38:56 Katarzyna Zdziebło POL - 8 miejsce
Mężczyźni - 20 km
1:22:49 Koki Ikeda JNP
1:23:20 Masatora Kawano JPN
1:23:35 Yuta Koga JPN
 
2019-07-11
Medalistami 25. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbywa się w Poznaniu zostali:
Juniorki U18 - 5000 m
27:38.73 Marcelina Osińska 02 MKS Hermes Gryfino
27:40.00 Magdalena Czwojdrak 03 UKS Orkan Środa Wlkp.
27:43.29 Marta Haczyk 03 UKS Przełaj Żerków
Juniorzy U18 - 10000 m
51:04.66 Kamil Piecuch 03 LKS Stal Mielec
51:32.93 Karol Schiedel 02 MLKS Nadwiślanin Chełmno
52:01.66 Mikołaj Nowostawski 02 UKS 12 Kalisz
 
2019-07-01
29. Mistrzostwa Polski Weteranów odbyły się w Białymstoku. Najlepsze wyniki w klasyfikacji open uzyskali:
Kobiety - 3000 m
16:54.08 Katarzyna Śleziona 70 UKS Maraton Bieruń
19:29.50 Katarzyna Wolniewicz 70 Ruda Śląska
Kobiety - 5000 m
32:18.10 Katarzyna Wolniewicz 70 Ruda Śląska
Mężczyźni - 3000 m
16:05.08 Zbigniew Kwita 59 Przeźmierowo
16:25.45 Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda
16:37.30 Adam Śleziona 73 UKS Maraton Bieruń
17:40.10 Edward Gołębiewski 50 Pobiedziska
Mężczyźni - 5000 m
27:52.86 Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda
28:56.28 Zbigniew Kwita 59 Przeźmierowo
29:54.20 Waldemar Małecki 58 UKS Maraton Bieruń
31:22.12 Edward Gołębiewski 50 Pobiedziska
 
2019-06-23
Mistrzostwa Polski na dystansie 20 km zdominowali weterani. Tytuł mistrz Polski obronił Artur Brzozowski, który weteranem będzie za niespełna dziewięć miesięcy. Srebrny medal wywalczył tegoroczny mistrz świata weteranów z Torunia Rafał Fedaczyński M35. Brązowy medal zdobył Rafał Augustyn M35. Medale w rywalizacji kobiet zdobyły: Katarzyna Zdziebło, Paulina Buziak-Śmiatacz i Olga Niedziałek.
Kobiety - 20 km - Mistrzostwa Polski
1:34:48 Katarzyna Zdziebło 96 LKS Stal Mielec
1:37:22 Paulina Buziak-Śmiatacz 86 LKS Stal Mielec
1:37:54 Olga Niedziałek 97 WLKS Nowe Iganie
.....
2:02:34 Jolanta Morawczyńska 68 MUKLA Dębica - 7 miejsce - RP W50
2:07:33 Alicja Lisowska 69 PZLAM Toruń - 8 miejsce
Mężczyźni - 20 km - Mistrzostwa Polski
1:24:20 Artur Brzozowski 85 AZS AWF Katowice
1:25:03 Rafał Fedaczyński 80 AZS UMCS Lublin
1:25:16 Rafał Augustyn 84 LKS Stal Mielec
.....
1:59:47 Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda - 8 miejsce
2:09:42 Zbigniew Kwita 59 PZLAM Toruń - 9 miejsce
 
2019-06-09
Rewelacyjne wyniki uzyskali chodziarze podczas międzynarodowego mityngu w La Coruna:
20 km - Kobiety
1:25:29 Glenda Morejon Quinenez 00 ECU
1:25:34 Yang Jiayu 96 CHN
1:25:56 Hong Liu 87 CHN
1:27:05 Qieyang Shebnijie 90 CHN
1:27:38 Erica Rocha de Sena 85 BRA
1:27:41 Kumiko Okada 91 JPN
1:28:00 Ma Zhenxia 98 CHN
20 km - Mężczyźni
1:17:41 Toshikazu Yamanishi 96 JPN
1:17:45 Massimo Stano 92 ITA
1:17:54 Yusuke Suzuki 88 JPN
1:18:07 Perseus Karlstrom 90 SWE
1:18:41 Vasily Mizinov 97 ANA
1:18:42 Christopher Linke 88 GER
1:18:47 Caio de Sena Bonfim 91 BRA
1:18:58 Diego Garcia Carrera 96 ESP
.....
1:25:55 Damian Błocki 89 POL - 67 miejsce
 
2019-06-08
Zarząd European Master Athletics zatwierdził miejsce i termin przyszłorocznych Halowych Mistrzostw Europy Masters. Odbędą się one w dniach 15-21.03.2019 w portugalskiej Bradze.
.
Organizatorzy 19. Otwartych Mistrzostw Gminy Puck zapraszają chodziarzy do startu w dniu 13.07.2019 na stadionie miejskim. .
Najlepsze wyniki 47. Memoraiału Józefa Żylewicza, który odbył się dzisiaj na stadionoie AWFiS Gdańsk.
3000 m - Kobiety
15:48.41 Patrycja Oller 01 MLKS Nadwiślanin Kwidzyn
16:28.56 Karolina Chanduszko 01 KL Lechia Gdańsk
3000 m - Mężczyźni
13:34.00 Adam Adamczyk 00 ULKS Talex Borzytuchom
14:58.58 Krzysztof Dąbrowski 01 KL Lechia Gdańsk
.....
15:45.75 Bogusław Barbużyński 66 Gdańsk - 5 miejsce
16:22.24 Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda - 6 miejsce
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Linki

iaaf

european athletics

wma

ema

pzla

pzlamasters

braga

madeira

toronto

edmonton

goeteborg

Partnerzy

Udo

Smola

Mapalu