Losowa fotka

  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie

Nasi goście

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
2021-08-24
Organizatorzy 21. Pucharu Bałtyku, który odbędzie się w dniu 25.09.2021 na Stadionie Leśnym w Sopocie zapraszają chodziarzy do startu na dystansie 5000 m.

 
2021-08-19
World Athletics i European Athletics opublikowały minima uprawniające do startu w przyszłorocznych imprezach mistrzowskich. Troje Polaków już ma wyniku lepsze od wyznaczonych wskaźników.
Mistrzostwa świata - Oregon, USA
20 km - 1:31:00 - Katarzyna Zdziebło
20 km - 1:21:00
35 km - 2:54:00 (4:25:00 - 50 km)
35 km - 2:33:00 (3:50:00 - 50 km) - Dawid Tomala
Mistrzostwa Europy - Monachium, GER
20 km - 1:32:15 - Katarzyna Zdziebło
20 km - 1:22:10 - Łukasz Niedziałek
35 km - 2:55:00 (4:25:00)
35 km - 2:35:30 (3:54:00) - Dawid Tomala
 
2021-08-12
Organizatorzy 55. Pucharu Poczty Polskiej w Gdańsku, który odbędzie się w dniu 04.09.2021 opublikowali regulamin imprezy.
 
2021-08-06
Dawid Tomala sensacyjnym mistrzem olimpijskim Tokyo 2020 na pożegnalnym dystansie 50 km.
Chodziarze rywalizujący w Sapporo w ramach Igrzysk Olimpijskich Tokyo 2020 wszystkie starty mają już zaliczone.
Komplety medali olimpijskich zdobyli:
Kobiety - 20 km
1:29:12 Antonella Palmisano ITA
1:29:37 Sandra Lorena Arenas COL
1:29:57 Hong Liu CHN
.....
1:31:29 Katarzyna Zdziebło POL - 10 miejsce
Mężczyźni - 20 km
1:21:05 Massimo Stano ITA
1:21:14 Koki Ikeda JPN
1:21:28 Toshikazu Yamanishi JPN
.....
Łukasz Niedziałek POL - DNF
Mężczyźni - 50 km
3:50:08 Dawid Tomala POL
3:50:44 Jonathan Hilbert GER
3:50:59 Evan Dunfee CAN
.....
3:54:08 Artur Brzozowski POL - 12 miejsce
Rafał Augustyn POL - DNF
 
2021-08-02
Najlepsze wyniki w klasyfikacji open międzynarodowego mityngu, który odbył się w dniach 30.07-01.08.2021 w Lovosicach:
Kobiety - 3000 m
14:47.75 Brit Schroeter 74 GER
14:55.66 Bianca Schenker 74 GER
16:50.39 Lenka Borovickova 73 CZE
17:10.86 Alicja Lisowska 69 POL
Kobiety - 5000 m
24:56.37 Bianca Schenker 74 GER
24:57.22 Brit Schroeter 74 GER
29:02.74 Alicja Lisowska 69 POL
29:08.60 Lenka Borovickova 73 CZE
Mężczyźni - 3000 m
15:43.14 Uwe Schroeter 59 GER
16:53.57 Mirosław Łuniewski 57 POL
17:21.62 Josef Kalat 55 CZE
17:40.55 Dick Gnauck 63 GER
Mężczyźni - 5000 m
26:23.76 Uwe Schroeter 59 GER
28:16.66 Mirosław Łuniewski 57 POL
29:21.25 Josef Kalat 55 CZE
29:44.21 Dick Gnauck 63 GER
 
2021-07-25
Bardzo smutna wiadomość dotarła ze Słowacji. W wieku 75 lat zmarł jeden z „Dinozaurów” chodu światowego Eduard Straka.
 
2021-07-10
Wyniki dzisiejszych 21. Otwartych Mistrzostw Gminy Puck w klasyfikacji open:
Kobiety - 3000 m
13:14.8 - WMA 13:14.8 - Agnieszka Ellward 89 WKS Flota Gdynia
18:24.7 - WMA 14:20.3 - Janina Łuniewska 59 UKS Jedynka Reda - rekord Polski W60
Mężczyźni - 3000 m
13:06.8 - WMA 13:06.8 - Robert Goławski 98 WLKS Nowe Iganie
14:52.8 - WMA 13:52.9 - Krzysztof Czerski 80 KS Ultra Team Łódź
16:51.1 - WMA 12:58.6 - Mirosław Łuniewski UKS Jedynka Reda
20:11.3 - WMA 15:01.0 - Leszek Gamracy 50 Gliwice
33:43.3 - WMA 19:53.7 - Jacek Bandurski 35 Sopot - rekord Polski M85
Foto: Krzysztof Czerski
 
2021-06-27
Najlepsze wyniki Mistrzostw Polski Weteranów w klasyfikacji open, które odbyły się w Olsztynie:
Kobiety - 3000 m
16:49.44 Jolanta Morawczyńska 68 MUKLA Dębica
17:18.23 Alicja Lisowska 69 Grudziądz
17:44.96 Justyna Korzeniowska 74 RK Athletics Warszawa
17:48.52 Iwona Grinholc 75 Rumia
Kobiety - 5000 m
29:20.15 Jolanta Morawczyńska 68 MUKLA Dębica
30:11.92 Agnieszka Kolasa 72 RK Athletics Warszawa
32:50.42 Małgorzata Safandowska 78 Kowal
Mężczyźni - 3000 m
14:08.67 Bogusław Barbużyński 66 Gdańsk - rekord Polski M55
14:55.81 Konrad Morawczyński 75 MUKLA Dębica
15:13.96 Stefan Molski 62 Rybnik
16:03.52 Paweł Korzeniowski 76 RK Athletics Warszawa
Mężczyźni - 5000 m
26:12.89 Konrad Morawczyński 75 MUKLA Dębica
27:12.40 Bogusław Seidel 49 Bytom - rekord Polski M70
28:34.93 Stefan Molski 62 Rybnik
28:43.77 Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda
Foto: Jadwiga Kwita
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Linki:

world atletics

european athletics

wma

ema

pzla

pzlamasters

Braga

Grosseto

Tampere

Partnerzy

Udo

Smola

Mapalu

Mapalu