Losowa fotka

  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie

Nasi goście

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
2020-08-29
Podczas dzisiejszych mistrzostw Polski, które odbyły się we Włocławku, medale wywalczyli:
Kobiety - 5000 m
21:13.69 Katarzyna Zdziebło 96 LKS Stal Mielec
22:35.03 Olga Niedziałek 97 WLKS Nowe Iganie
23:11.98 Agnieszka Ellward 89 WKS Flota Gdynia
Mężczyźni - 10000 m
41:39.70 Dawid Tomala 89 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
41:46.46 Łukasz Niedziałek 00 WLKS Nowe Iganie
41:50.31 Jakub Jelonek 85 CKS Budowlani Częstochowa
Foto: Andrzej Chyliński
 
2020-08-26
Mistrzostwa Wielkopolski odbyły się w Środzie. Najwartościowsze wyniki uzyskali:
Młodziczki U15 - 3000 m
15:16.05 Emilia Wiśniewska 05 UKS 12 Kalisz
15:49.61 Paulina Tomaszewska 06 UKS 12 Kalisz
Juniorki U18 - 5000 m
25:27.12 Magdalena Czwojdrak 03 UKS Orkan Środa Wlkp.
25:55.71 Julia Biesz 04 04 UKS Orkan Środa Wlkp.
25:55.83 Amelia Błażejewska 03 UKS 12 Kalisz
Juniorzy U19 - 10000 m
50:56.84 Mikołaj Nowostawski 02 UKS 12 Kalisz
52:46.96 Jan Rosiewicz 04 UKS 12 Kalisz
Foto: Krzysztof Kisiel
 
2020-08-24
Najlepsze wyniki w klasyfikacji open Mistrzostw Polski Weteranów, które odbyły się w Lublinie uzyskali:
Kobiety - 3000 m
17:15.56 Jolanta Morawczyńska 68 Dębica - rekord Polski W50
18:21.25 Justyna Korzeniowska 74 Warszawa
18:29.24 Janina Łuniewska 59 Reda - rekord Polski W60
19:00.52 Agnieszka Kolasa 72 Warszawa
Kobiety - 5000 m
28:54.14 Jolanta Morawczyńska 60 Dębica - rekord MP W50
33:50.56 Katarzyna Wolniewicz 70 Ruda Śląska
37:23.60 Anna Arseniuk 81 Górsk
Mężczyźni - 3000 m
15:30.28 Konrad Morawczyński 75 Dębica
16:34.17 Stefan Molski 62 Rybnik
17:21.85 Mirosław Łuniewski 57 Reda
17:41.74 Zbigniew Kwita 59 Przeźmierowo
Mężczyźni - 5000 m
26:44.48 Konrad Morawczyński 60 Dębica
28:57.34 Stefan Molski 62 Rybnik
29:07.51 Zbigniew Kwita 59 Przeźmierowo
29:22.99 Mirosław Łuniewski 57 Reda
 
2020-08-18
Organizatorzy 55. Pucharu Poczty Polskiej opublikowali regulamin imprezy, podczas którego rozegrane będą między innymi Mistrzostwa Polski U23 na 20 km i Mistrzostwa Polski Weteranów na 5 km.

55. Puchar Poczty Polskiej - regulamin

55. Puchar Poczty Polskiej - folder

 
2020-08-09
Pięć mityngów w pięciu miejscowościach jednocześnie przeprowadzono w Portugalii. Najlepsze wyniki w tej rywalizacji uzyskali:
Kobiety - 3000 m
12:43.01 Ana Cebecinha POR
13:01.49 Edna Barros POR
13:10.81 Ines Henriques POR
Mężczyźni - 3000 m
11:45.85 Joao Vieira POR
12:28.81 Rui Coelho POR
12:41.58 Pedro Isidro POR
.
Najszybszymi chodziarzami mityngu w Rumburk byli:
Kobiety - 5000 m
22:36.76 Anezka Drahotova 95 CZE
Weteranki - 5000 m
29:40.37 Lenka Borovickova 73 CZE
Mężczyźni - 5000 m
20:28.79 Vit Hlavac 97 CZE
21:46.26 Jaromir Moravek 03 CZE
Weterani - 5000 m
22:32.29 Martin Nedvidek 75 CZE
29:31.80 Dick Gnauck 63 GER
31:06.17 Udo Schaeffer 50 GER
 
2020-08-08
Najlepsze wyniki mistrzostw Białorusi, które odbyły się w Mińsku uzyskali:
Kobiety - 5000 m
21:45.84 Anna Terlyukevich 87 BLR
22:04.13 Natalia Malchanava 97 BLR
22:06.40 Anastasiya Radovskaya 96 BLR
Kobiety - 10000 m
44:33.31 Anna Terlyukevich 87 BLR
45:21.21 Darya Paluektava 93 BLR
45:50.50 Anastasiya Radovskaya 96 BLR
Mężczyźni - 5000 m
18:53.19 Aleksandr Liakhovich 89 BLR
19:26.08 Mikita Kaliada 00 BLR
19:35.97 Anatoly Gomelov 96 BLR
19:45.58 Dmitry Lukyanchuk 97 BLR
19:49.50 Dzmitry Dziubin 90 BLR
Mężczyźni -10000 m
39:37.45 Aleksandr Liakhovich 89 BLR
40:18.51 Mikita Kaliada 00 BLR
40:32.18 Anatoly Gomelov 96 BLR
 
2020-08-06
Szybką "10" zaliczyli chodziarze w mityngu w Goeteborgu.
Mężczyźni -10 km
39:39 Perseus Karlstrom 90 SWE
39:52 Callum Wilkinson 97 GBR
40:15 Havard Haukenes 90 NOR
40:20 David Kenny 99 IRL
41:39 Brendon Boyce 86 IRL
Weterani - 10 km
43:48 Andreas Gustafsson 81 SWE
49:36 Christer Svensson 69 SWE
 
2020-08-02
Podczas dzisiejszego mityngu w Spale najlepsze wyniki uzyskali:
Kobiet - 5000 m
21:34.30 Katarzyna Zdziebło 96 LKS Stal Mielec
22:26.42 Olga Niedziałek 97 WLKS Nowe Iganie
24:50.28 Antonina Lorek 95 KS AZS AWF Kraków
26:32.72 Anna Zdziebło 01 LKS Stal Mielec
Mężczyźni - 5000 m
20:36.92 Dawid Tomala 89 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
20:38.26 Rafał Fedaczyński 80 AZS UMCS Lublin
20:42.31 Jakub Jelonek 85 CKS Budowlani Częstochowa
20:49.31 Rafał Augustyn 84 LKS Stal Mielec
Foto: Krzysztof Kisiel
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Linki:

world atletics

european athletics

wma

ema

pzla

pzlamasters

Partnerzy

Udo

Smola

Mapalu