Losowa fotka

  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie

Nasi goście

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
2020-05-26
Najszybsi chodziarze wczorajszego mityngu, który odbył się w Frydek-Mistek:
Kobiety - 5000 m
26:31.27 Stepanka Pohlova-Kucerova 87 CZE
Mężczyzn -5000 m
23:50.28 Adam Zajicek 03 CZE
26:00.98 Josef Smola 64 CZE
26:37.98 Tomas Vojtisek 73 CZE
 
2020-05-25
Optymistyczne informacje dotarły z Poznania. Działacze Wielkopolskiego OZLA zaprezentowały propozycje kalendarzowe dla chodziarzy:
20.06 - Żerków - Mityng
18.07 - Poznań - Mistrzostwa Wielkopolski U16 + Mityng
25.07 - Poznań - Mistrzostwa Wielkopolski U18, U20
26.08 - Środa Wlkp. - Międzywojewódzkie Mistrzostwa U18 + Mityng
Z niecierpliwością będziemy czekali na opublikowanie regulaminów tych imprez.
 
2020-05-24
Najlepsze wyniki wczorajszego mityngu w Turnov, CZE:
Kobiety - 3000 m
14:46.0 Adela Veselkova 06 CZE
14:52.8 Stepanka Pohlova Kucerova 87 CZE
Kobiety - 5000 m
25:25.2 Jana Zikmundova 02 CZE
25:57.9 Klara Hlavacova 03 CZE
Kobiety - 10000 m
47:03.7 Anezka Drahotova 95 CZE
47:45.4 Eliska Martinkova 02 CZE
49:56.2 Tereza Durdiakova 91 CZE
Mężczyźni - 3000 m
13:15.3 Robert Hurdalek 03 CZE
14:08.7 Roman Hanyk 04 14:09 CZE
Mężczyźni - 5000 m
21:46.8 Martin Nedvidek 75 CZE
22:23.5 Rostislav Kolar 87 CZE
26:03.0 Josef Smola 64 CZE
Mężczyźni - 10000 m
44:10.4 Vit Hlavac 97 CZE
46:59.9 Jaromir Moravek 03 CZE
 
2020-05-20
Organizatorzy 4. Międzynarodowego mityngu w Bańskiej Bystrzycy, który odbędzie się w dniu 27.06.2020 zapraszają do startu w imprezie.
 
2020-05-19
Kończąc nowości kalendarzowe imprez mistrzowskich dla weteranów na lata 2020-2023 aktualne propozycje startowe przedstawiają się następująco:
2020 - Funchal, Madera, POR - ME Non-Stadia
2021 - Braga, POR - HME
2021 - Tampere, FIN - MŚ
2022 - Edmonton, CAN - HMŚ
2022 - ? - ME Non-Stadia
2022 - ? - ME
2023 - ? - HME
2023 - Goeteborg, SWE - MŚ
 
2020-05-18
Prezydent World Masters Athletics Margit Jungmann opublikowała komunikat dotyczący imprez mistrzowskich weteranów w latach 2021-2023
Edmonton, CAN 2021
Halowe Mistrzostwa Świata - przeniesione na rok 2022
Tampere, FIN 2021
zamiast Mistrzostw Europy mają się odbyć Mistrzostwa Świata
Goeteborg, SWE 2022
Mistrzostwa Świata - przeniesione na rok 2023
 
2020-05-16
Najlepsze wyniki dzisiejszego mityngu, który odbył się w Rumburk, CZE:
Kobiety - 5000 m
25:40.2 Adela Veselkova 06 CZE
25:42.5 Klara Hlavacova 03 CZE
Kobiety - 10000 m
47:41.0 Anezka Drahotova 95 CZE
49:23.3 Eliska Martinkova 02 CZE
Weteranki - 5000 m
28:39.2 Lenka Borovickova 73 CZE
29:18.9 Martina Netolicka 82 CZE
29:36.3 Lenka Slabakova 66 CZE
Mężczyźni - 10000 m
44:30.2 Vit Hlavac 97 CZE
Weterani - 10000 m
45:22.4 Martin Nedvidek 75 CZE
53:41.3 Josef Smola 64 CZE
 
2020-05-15
Rewelacyjnie zapowiada się druga część sezonu startowego 2020 dla weteranów. Po anulowaniu połowy tegorocznego kalendarza, należy się przygotować do intensywnych startów:
01.08 - Olomouc, CZE - 54. Olomoucka 20
14-16.08 - Lovosice, CZE - Masters Europa Lovosice 2020
05.09 - Gdańsk - 55. Puchar Poczty Polskiej - MP 5 km
12.09 - Druskienniki, LTU - Druskininkai 2020
18.09 - Alytus, LTU - 46. Alytus Festival
26.09 - Zaniemyśl - 18, Mityng Międzynarodowy - MP 10 km
10.10 - Podebrady, CZE - 88. Mityng Międzynarodowy
17.10 - Praga, CZE - 8. Prazska Chodecka Hodinovka
24.10 - Borsky Mikulas, SVK - 51. Zahoracka 20
29-31.10 - Funchal, Madera, POR - 17. Mistrzostwa Europy Non-Stadia
Powodzenia !
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Linki:

world atletics

european athletics

wma

ema

pzla

pzlamasters

Partnerzy

Udo

Smola

Mapalu