Losowa fotka

  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie

Nasi goście

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
2018-04-07
Najlepsze wyniki uzyskane dzisiaj w Podebradach:
Kobiety - 20 km
1:28:49 Eleonora Giorgi 90 ITA
1:31:05 Brigita Virbalyte 85 LTU
1:31:36 Valentina Trapletti 85 ITA
1:31:53 Zivile Vaicukeviciute 96 LTU
.....
1:36:32 Paulina Buziak 86 POL - 14 miejsce
Juniorki - 10 km
49:23 Orla O'Connor 00 IRL
.....
51:51 Zuzanna Drygalska 99 POL - 8 miejsce
Weteranki - 20 km
1:59:57 Lenka Borovickova 73 CZE
Weteranki - 5 km
25:13 Bianca Schenker 74 GER
27:26 Brit Schroter 74 GER
27:52 Katarzyna Śleziona 70 POL
Mężczyźni - 20 km
1:21:55 Christopher Linke 88 GER
1:22:13 Horacio Nava 82 MEX
1:22:28 Ricardo Ortiz 95 MEX
.....
1:23:22 Artur Brzozowski 85 POL - 6 miejsce
1:24:29 Jakub Jelonek 85 POL - 11 miejsce
1:24:35 Rafał Augustyn 84 POL - 14 miejsce
1:26:25 Rafał Sikora 87 POL - 19 miejsce
Juniorzy - 10 km
41:45 Yeoryios Tzatzmakis 99 GRE
42:07 David Kuster 99 FRA
42:14 Łukasz Niedziałek 00 POL
Weterani - 20 km
1:22:13 Horacio Nava 82 MEX
1:31:21 Milan Rizek 78 SVK
1:36:19 Tomas Hlavenka 77 CZE
1:47:17 Josef Smola 64 CZE
Weterani - 5 km
21:47 Steffen Borsch 73 GER
24:03 Filip Hejkrlik 79 CZE
25:14 Zdeno Madera 75 SVK
26:05 Uwe Schroter 59 GER
.....
27:33 Waldemar Małecki 58 POL - 6 miejsce
27:49 Zbigniew Kwita 59 POL - 8 miejsce
 
2018-04-04
Organizatorzy 23. Mistrzostw Świata Masters, które w dniach 04-16 września 2018 odbędą się w Maladze uruchomili elektroniczny system zgłoszeń do startu. Termin zgłoszeń wyznaczony został na 11.07.2018.
 
2018-04-01
Po mityngu w Olomouc nastąpiły zmiany w klasyfikacji Europa Challenge 2018. Nowym liderem jest czeski weteran Josef Smola. W pierwszej „100” rankingu pozostało 4 Polaków:
1. Josef Smola 64 CZE - 483 pkt
2. Steffen Meyer 66 GER - 386 pkt
3. Steffen Borsch 73 GER - 342 pkt
…..
50. Bogusłąw Seidel 49 POL - 190 pkt
67. Grzegorz Grinholc 77 POL - 178 pkt
90. Mirosław Łuniewski 57 POL - 167 pkt
94. Waldemar Małecki 58 POL - 165 pkt

 
2018-03-31
Niemiecki statystyk Udo Schaeffer opublikował pierwszą wersję tegorocznego Europa Challenge 2018. Na pierwszych miejscach znajdują się weterani:
1. Steffen Meyer 66 GER – 386 pkt
2. Josef Smola 64 CZE – 383 pkt
3. Steffen Borsch 73 GER – 342 pkt
W pierwszej “100” rankingu znajduje się 4 Polaków:
45. Bogusław Seidel 49 POL – 190 pkt
64. Grzegorz Grinholc 77 POL – 178 pkt
86. Mirosław Łuniewski 57 POL – 167 pkt
92. Waldemar Małecki 58 POL – 165 pkt

 
2018-03-30
Najszybsi chodziarze dzisiejszego mityngu w Olomouc:
Kobiety - 10 km
44:53 Anezka Drahotova 95 CZE
48:27 Monika Hornakova 95 SVK
Weteranki - 10 km
56:40 Lenka Borovickova 73 CZE
59:01 Martina Netolicka 82 CZE
Mężczyźni - 10 km
40:22 Dawid Tomala 89 POL
41:52 Rafał Sikora 87 POL
43:11 Dominik Cerny 97 SVK
43:31 Lukas Gdula 91 CZE
Weterani - 10 km
45:46 Tomas Hlavenka 77 CZE
46:28 Martin Nedvidek 75 SVK
48:56 Zdeno Madera 75 SVK
49:10 Roman Bilek 67 CZE
50:17 Josef Smola 64 CZE
50:40 Filip Hejkrlik 79 CZE
52:00 David Snajdr 71 CZE
 
2018-03-23
Drużynowymi mistrzami Europy na dystansie 5 km w kategorii M60 zostali Polacy w składzie: Mirosław Łuniewski, Waldemar Małecki, Ryszard Harasiński. Brązowy medal w kategorii M40 wywalczył Grzegorz Grinholc.
Komplet wyników Polaków:
3 - Grzegorz Grinholc M40 - 23.50
4 - Mirosław Łuniewski M60 - 27:58
6 - Bogusław Seidel M65 - 28:02
7 - Waldemar Małecki M60 - 28:34
11 - Ryszard Harasiński M60 - 31:00
 
2018-03-21
Komplet wyników polskich chodziarzy uzyskanych na dystansie 3000 m  w Madrycie podczas Halowych Mistrzostw Europy Masters:
3 - Grzegorz Grinholc M40 - 13:40.30 - halowy rekord Polski
4 - Bogusław Seidel M65 - 15:55.55
5 - Waldemar Małecki M60 - 16:39.22
7 - Mirosław Łuniewski M60 - 16:53.13
10 - Ryszard Harasiński M60 - 18:21.63
 
2018-03-12
Organizatorzy 16. Mityngu Międzynarodowego, który w dniu 14.04.2018 odbędzie się w Zaniemyślu, opublikowali regulamin imprezy:

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Linki

iaaf

european athletics

wma

ema

pzla

pzlamasters

torun

wenecja

toronto

Partnerzy

Udo

Smola

Mapalu