Losowa fotka

  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie

Nasi goście

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
2018-07-02
Ponieważ do startu w chodzie na dystansie 3000 m w Otwartych Mistrzostwach Gminy Puck, które mają się odbyć w dniu 14 lipca na stadionie miejskim w Pucku zgłosiło się zaledwie dwóch zawodników - start chodziarzy zostaje odwołany.
 
2018-07-01
Najlepsze wyniki w klasyfikacji open uzyskane podczas Mistrzostw Polski Masters w Toruniu:
Kobiety - 3000 m
16:27.87 Katarzyna Śleziona 70 UKS Maraton Bieruń
18:37.18 Iwona Grinholc 75 Rumia
Kobiety - 5000 m
28:42.38 Alicja Lisowska 69 Grudziądz
Mężczyźni - 3000 m
14:20.67 Grzegorz Grinholc 77 RKS Rumia
15:47.99 Waldemar Małecki 58 UKS Maraton Bieruń
15:56.31 Zbigniew Kwita 59 Przeźmierowo
16:05.20 Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda
16:44.43 Adam Śleziona 73 UKS Maraton Bieruń
Mężczyźni - 5000 m
24:22.95 Grzegorz Grinholc 77 RKS Rumia
26:27.34 Bogusław Seidel 49 Bytom - rekord Polski M65
27:00.36 Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda
28:42.36 Zbigniew Kwita 59 Przeźmierowo
28:57.23 Stefan Molski 62 Rybnik
Foto: Paweł Łuniewski
 
2018-06-30
Bardzo szybki sprint na dystansie 3000 m odbył się w Bratysławie.
Kobiety - 3000 m
12:34.29 Maria Czakova 88 SVK
13:02.01 Monika Hornakova 95 SVK
13:17.38 Anett Torma 84 HUN
Mężczyźni - 3000 m
10:56.98 Dawid Tomala 89 POL
11:03.32 Lebogang Shange 90 RSA
11:26.22 Miroslav Uradnik 96 SVK
11:39.43 Dominik Cerny 97 SVK
11:43.08 Matej Toth 83 SVK
11:46.08 Milan Rizek 78 SVK
11:56.09 Jakub Jelonek 85 POL
 
<< pierwsza < poprzednia 11 następna > ostatnia >>

Linki

iaaf

european athletics

wma

ema

pzla

pzlamasters

wenecja

madeira

toronto

edmonton

goeteborg

Partnerzy

Udo

Smola

Mapalu