Losowa fotka

  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie

Nasi goście

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
2019-10-05
Medaliści dystansu 20 km mistrzostw świata w Doha:
Mężczyźni - 20 km
1:26:34 Toshikazu Yamanishi 96 JPN
1:26:49 Vasiliy Mizinov 97 ANA
1:27:00 Perseus Karlstrom 90 SWE
.....
1:38:15 Dawid Tomala 89 POL - 32 miejsce
 
2019-09-30
W Doha na 20 km komplet medali wywalczyły Chinki:
20 km - Kobiety
1:32:53 Hong Liu 87 CHN
1:33:10 Qieyang Shenjie 90 CHN
1:33:17 Liujing Yang 98 CHN
.....
1:38:44 Katarzyna Zdziebło 96 POL - 21 miejsce
 
2019-09-29
Medaliści mistrzostw świata w Doha na dystansie 50 km:
Kobiety - 50 km
4:23:26 Rui Liang 94 CHN
4:26:40 Maocuo LI 92 CHN
4:29:13 Eleonora Anna Giorgi 89 ITA
Mężczyźni - 50 km
4:04:20 Yusuke Suzuki 88 JPN
4:04:59 Joao Vieira 76 POR
4:05:02 Evan Dunfee 90 CAN
.....
4:20.25 Rafał Augustyn 84 POL - 13 miejsce
4:30:17 Artur Brzozowski 85 POL - 22 miejsce
4:50:08 Rafał Sikora 87 POL - 28 miejsce
 
2019-09-22
Najlepsze wyniki międzynarodowego mityngu w litewskim Lazdijai:
Kobiety - 5 km
21:32 Anna Teryukevich 87 BLR
21:41 Anastasiya Rarouskaya 96 BLR
22:34 Monika Vaiciukeviciute 96 LTU
Weteranki - 3 km
16:22 Sada Buksniene 67 LTU
Weteranki - 5 km
28:35 Grazina Gostautaite 73 LTU
Mężczyźni - 5 km
19:29 Aliksandr Liakhovich 89 BLR
20:57 Normundas Ivzans 71 LAT
22:52 Paulius Juozaitis 00 LTU
Weterani - 5 km
20:57 Normundas Ivzans 71 LAT
27:37 Mirosław Łuniewski 57 POL
29:08 Claudio Penolazzi 55 ITA

Foto: Dominika Łuniewska
 
2019-09-21
Medaliści Mistrzostw Polski Młodzików U16, które odbyły się w Tarnowie:
Młodziczki - 3000 m
14:48.39 Magdalena Żelazna 04 AZS AWF Gorzów
14:56.23 Julia Wiczkowska 04 MKS Hermes Gryfino
15:13.40 Julita Małaszewicz 04 LKS Stal Mielec
Młodzicy - 5000 m
25:49.71 Cristian Ielo 04 LKS Stal Mielec
26:38.66 Wiktor Grubecki 04 UKS Maraton Bieruń
27:54.72 Kacper Gołąbek 05 MKS Stal Nowa Dęba
 
2019-09-14
Ostatnim dystansem dla chodziarzy podczas kończących się Mistrzostw Europy Masters było 20 km. W Eraclea Mare przy słonecznej pogodzie, bezchmurnym niebie i temperaturze 30 oC Polacy zdobyli 2 brązowe medale. Indywidualnie Grzegorz Grinholc M40 i drużyna M40 w składzie Grzegorz Grinholc, Konrad Morawczyński, Jarosław Wilma. Komplet wyników uzyskanych przez Polaków:
3 - Grzegorz Grinholc M40 - 1:46:01
5- Jolanta Morawczyńska W50 - 2:06:43
5 - Mirosław Łuniewski M60 - 2:00:26
7 - Konrad Morawczyński - M40 - 1:54:05
14 - Jarosław Wilma M50 - 2:07:16
 
2019-09-11
Dzisiaj w Eraclea Mare chodziarze rywalizujący w Mistrzostwach Europy Masters startowali na dystansie 10 km. Komplet wyników Polaków:
4 - Alicja Lisowska W50 - 52:38
5 - Jolanta Morawczyńska W50 - 52:54
9 - Konrad Morawczyński M40 - 48:54
9 - Mirosław Łuniewski M60 - 51:56
 
2019-09-07
Podczas 54.Pucharu Poczty Polskiej w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Polski U20, U23 i Weteranów.
Medaliści Mistrzostw Polski
20 km - U20 Kobiety
1:52:03 Wiktoria Raś 00 LKS Stal Mielec
2:00:59 Michalina Zembik 00 MKS Hermes Gryfino
2:02:05 Patrycja Oller 01 MLKS Nadwiślanin Chełmno
20 km - U23 Kobiety
1:49:21 Olga Niedziałek 97 WLKS Nowe Iganie
1:50:50 Małgorzata Cetnarska 98 KKS Victoria Stalowa Wola
1:52:32 Emilia Gręziak 98 WLKS Nowe Iganie
5 km - Weteranki
28:47 Katarzyna Śleziona 70 UKS Maraton Bieruń
20 km - U20 Mężczyźni
1:39:57 Paulius Juozaitis 00 LTU - poza konkursem
1:46:51 Tomasz Strzeszewski 01 AZS AWF Gorzów Wielkopolski
1:50:41 Miłosz Oczkoś 01 MLKS Nadwiślanin Chełmno
2:00:42 Adam Świstulski 01 KL Lechia Gdańsk
20 km - U23 Mężczyźni
1:39:29 Adrian Klonowski 97 LKS Vectra Włocławek
1:41:19 Robert Goławski 98 WLKS Nowe Iganie
1:48:43 Michał Cerazy 99 AZS AWF Gorzów Wielkopolski
5 km - Weteranki - klasyfikacja Open
23:25 Grzegorz Grinholc 77 Rumski Klub Sportowy
26:59 Bogusław Barbużyński 66 Gdańsk
27:35 Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda
27:42 Waldemar Małecki 58 UKS Maraton Bieruń
27:45 Zbigniew Kwita 59 Przeźmierowo
27:59 Jarosław Wilma 67 Brzoza
28:33 Adam Śleziona 73 UKS Maraton Bireruń
29:54 Mirosław Bielański 60 Stargard
31:21 Janusz Goławski 66 WLKS Nowe Iganie
Najlepsze wyniki dystansu 10 km Open
10 km - Kobiety
44:28 Mariia Filiuk 95 UKR
44:43 Alena Barber 87 NZL
10 km - Mężczyźni
42:01 Damian Błocki 89 MKL Szczecin
43:28 Ihor Saharuk 88 UKR
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Linki

world atletics

european athletics

wma

ema

pzla

pzlamasters

braga

madera

toronto

edmonton

goeteborg

Partnerzy

Udo

Smola

Mapalu